Spotkanie z Dyrektorem Rejonu Drogowego w Radomiu

W tym roku w naszej gminie dominować będą inwestycje drogowe i to nie tylko na drogach gminnych.

Dzisiaj Burmistrz Marek Szymczyk spotkał się z Tomaszem Lewandowskim, Dyrektorem Rejonu Drogowego w Radomiu Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie , a rozmowy dotyczyły zaplanowanych remontów dróg wojewódzkich na terenie naszej gminy.

W pierwszej kolejności wyremontowany zostanie 2,8 km odc. drogi 754 od ronda w miejscowości Raj do budynku szkoły w Sadkowicach, pozostały odcinek do granicy z województwem świętokrzyskim wymaga opracowania dokumentacji projektowej, którą przygotuje MZDW w Warszawie, do remontu planowana jest również droga 754 w miejscowości Boiska. Poruszono także temat współpracy pomiędzy Miastem i Gminą Solec nad Wisłą a MZDW, ramach której opracujemy dokumentację projektową dla przebudowy odcinka dogi nr 754 -ul. Strażacką do skrzyżowania z Aleja Kazimierza w Solcu nad Wisłą,

Gotowy projekt zostanie przekazane MZDW, które zrealizuje zadanie. Dzięki temu znacząco przyśpieszymy proces inwestycyjny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*