Jubileusz 100-lecia urodzin Mieszkanki Heleny Siewierskiej

W dniu 9 lipca 2024 mieszkanka naszej Gminy Pani Helena Siewierska z miejscowości Sadkowice obchodziła piękny jubileusz 100-lecia urodzin🎉🎉. Swoją rocznicę urodzin Szanowna Jubilatka obchodziła w Zakładzie Pielęgnacyjno–Opiekuńczym w Samodzielnym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w LipskuW związku z tym wyjątkowym wydarzeniem z życzeniami i gratulacjami do Szanownej Jubilatki przybyli:Rodzina Pani Heleny Siewierskiej,Pani Małgorzata Szymańska – Burmistrz Miasta i Gminy Solec nad Wisłą,Pani Alicja Szymczyk – Kierownik USC w Solcu nad Wisłą.Pani Violetta Smaga i Pani Agnieszka Bugaj reprezentujące Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lipsku,Pani Ewa Pietuszko – Kierownik Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego,Pani Maria Chmielnicka – Dyrektor Naczelny SZZOZ,Pani Justyna Małaczek – pielęgniarka koordynująca,Pani Joanna Garganisz-Studniarz – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa,Personel Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lipsku 🥼,Pan Marcin Teske – fotograf Urzędu Miasta i Gminy Solec nad Wisłą,To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. Tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Niewiele osób może poszczycić się ukończeniem 100 lat życia 👏👏i znajomością cennej receptury na długowieczność.Setne urodziny to piękny cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Sto lat w życiu to czas bogaty w wartości, źródło wiedzy, doświadczeń i życiowej mądrości.

Ten dzień to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie społeczne w historii Miasta i Gminy Solec nad Wisłą.

W imieniu władz samorządowych i całej społeczności gminnej życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha na dalsze lata życia złożyła Pani Małgorzata Szymańska Burmistrz Miasta i Gminy Solec nad Wisłą, dołączając do życzeń bukiet kwiatów 💐, grawerton oraz upominek. Pani Burmistrz przekazała na ręce Szanownej Jubilatki także list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów. Życzeń, upominków oraz pięknych bukietów kwiatów nie zabrakło również od Przedstawicieli KRUS oraz najbliższej rodziny Jubilatki. Był również tort🎂 , słodki poczęstunek oraz gromkie ,,200 lat”.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Helenie na kolejne lata dużo zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku.

Rodzinie oraz personelowi Zakładu dziękujemy za ciepłe przyjęcie 🥰, przemiłą atmosferę oraz serdeczną opiekę nad Jubilatką.

« z 2 »

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*