Fotorelacja z Sportowego Dnia Dziecka

W ramach obchodów Sportowego Dnia Dziecka, dzieci i młodzież  mieli okazję uczestniczyć w pełnym atrakcji dniu sportowym. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 8:00 zawodami wędkarskimi dla dzieci, które przyciągnęły młodych entuzjastów wędkarstwa z całej okolicy.

Zawody Wędkarskie dla Dzieci

Od samego rana, brzegi Moczydła wypełniły się młodymi wędkarzami, gotowymi do rywalizacji. Wydarzenie, współorganizowane przez Koło PZW nr 34 w Solcu nad Wisłą, okazało się ogromnym sukcesem. Dzieci, wyposażone w wędki i przynęty, z zapałem rzucały swoje wędki do wody. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik otrzymał drobny upominek i pamiątkowy dyplom. Laureatami, którzy zdobyli puchar zostali

w kategorii wiekowa do 10 lat

I Max Cybulski

II Nikola Kozak

III Paula Olender

w kategorii wiekowa 11-15 lat

I Szymon Kasprzycki

II Wojciech Markuszewski

III Jakub Szołajski

Rywalizacja Sportowa z GKS Wisła Solec

O godzinie 14:00 odbyła się emocjonująca rywalizacja sportowa z udziałem drużyny GKS Wisła Solec. Dzieci mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak mini piłka nożna, biegi przełajowe oraz rzuty do celu. Zawodnicy z GKS Wisła Solec pokazali swoje umiejętności, jednocześnie angażując najmłodszych do aktywnego udziału w zawodach.

Zabawy na Dmuchańcach, Konkursy i Animacje

O godzinie 15:00 rozpoczęła się prawdziwa eksplozja zabawy, której nie zepsuła nawet chwilowo niekorzystna aura pogodowa. Dzieci mogły skakać na dmuchańcach, brać udział w licznych konkursach oraz korzystać z animacji przygotowanych przez pracowników. Na uczestników czekały gry zespołowe, a także liczne nagrody i upominki. Organizatorzy zadbali również o smaczny poczęstunek, który przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich w Dziurkowie, Przedmieściu Dalszym, Woli Pawłowskiej i Solcu nad Wisłą. Na stołach królowały domowe wypieki, wata cukrowa, pocorn, zapiekanki, lemoniady, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Dyskoteka Plenerowa z DJ-em Mariano

Dzień pełen wrażeń zakończyła dyskoteka plenerowa, która rozpoczęła się o godzinie 18:00. DJ Mariano zadbał o to, aby zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się bawili. Podczas dyskoteki nie zabrakło ulubionych przebojów, a także specjalnych dedykacji muzycznych dla najmłodszych uczestników imprezy.

Dzień Dziecka w Solcu nad Wisłą był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do promowania aktywnego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców. Wydarzenie z pewnością zostanie na długo zapamiętane przez uczestników, a organizatorzy już teraz zapowiadają kolejne już niedługo.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia- Kołu PZW nr 34 w Solcu nad Wisłą, GKS Wisła Solec, a także kołom gospodyń wiejskich.