Zakończono realizację robót obejmujących modernizację garażu. W ramach wykonanych prac przeprowadzono m.in.:
izolację cieplną ścian garażu wraz z przygotowaniem podłoża i montażem materiału izolacyjnego,
wykonanie tynku strukturalnego na ścianach,
montaż sufitu podwieszanego,
montaż punktów oświetleniowych wraz z podłączeniem do istniejącej instalacji elektrycznej,
wykonanie wylewki betonowej oraz dwukrotne malowanie posadzki farbą do betonu,
obróbkę drzwi wewnętrznych oraz stopnia schodowego.
Wartość wykonanych prac wyniosła 36 000,00 zł.
Środki na realizację zadania pochodziły z budżetu własnego.
Dzięki przeprowadzonym pracom pomieszczenie zyskało nową funkcjonalność, lepszą estetykę oraz poprawione warunki użytkowania.



