URZĄD MIASTA I GMINY


Szymczyk Marek– Burmistrz Miasta i Gminy
Dąbrowska-Czerwonka Roksana – Sekretarz

tel-691 658 424
sekretarz.s@solec.pl  r.d.czerwonka@solec.pl
Teske Marcin
Stanowisko ds. informatyzacji urzędu
tel-530 544 426
m.teske@solec.pl
Zardzewiała Danuta
Stanowisko ds. prowadzenia sekretariatu Burmistrza i ewidencji działalności gospodarczej
tel-695 918 933
d.zardzewiala@solec.pl


REFERAT FINANSOWY

Sikorska Ewa – Skarbnik

tel-697 360 380
finanse@solec.pl
Bidzińska Monika – Stanowisko ds. księgowości podatkowej
tel-697 203 068
m.bidzinska@solec.pl
Lenart Marzena – Główny księgowy
tel-697 300 184
m.lenart@solec.pl
Mgłosiek Iwona – Stanowisko ds. płac i księgowości budżetowej
tel-697 300 184
i.mglosiek@solec.pl
Skrzek Renata – Stanowisko ds. wymiaru podatku i opłat lokalnych
tel-697 192 318
r.skrzek@solec.pl


REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH W TYM USC

Szymczyk Alicja – Kierownik USC
tel-693 987 917
a.szymczyk@solec.pl
Żądło-Lichota Anna – Stanowisko ds. obywatelskich, ewidencji ludności, ochrony zdrowia i archiwum zakładowego
tel-693 987 917
a.lichota@solec.pl


REFERAT ROLNICTWA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ, OCHRONY ŚRODOWISKA I INWESTYCJI

Szymańska Małgorzata – Kierownik
tel-693 972 583
m.szymanska@solec.pl
Ciosek Anna – Stanowisko ds. gospodarki wodno-ściekowej
tel-693 914 611
a.ciosek@solec.pl
Markuszewska Anna – Stanowisko ds. gospodarki przestrzennej i lokalowej
tel-601 687 107
a.markuszewska@solec.pl
Minkina Marcin
Stanowisko ds. zamówień publicznych i inwestycji
tel-693 972 583
m.minkina@solec.pl
Wasila Monika – Stanowisko ds. gospodarczych, rolnictwa, ochrony środowiska
tel-693 990 841
m.wasila@solec.pl
Wojtalik Lucyna – Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi i ochrony środowiska
tel-693 914 611
l.wojtalik@solec.pl


MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Adamski Grzegorz – Kierownik
tel-721 836 698

g.adamski@solec.pl gopssolec@interia.pl
Baczkowska Bogumiła
Starszy pracownik socjalny działający na terenie: Kalinówek, Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe, Boiska, Boiska Kolonia, Kłudzie
tel-783 630 476
b.baczkowska@solec.pl
Chmielnicka-Kwiatek Anna – Asystent rodziny
tel-783 630 476
a.kwiatek@solec.pl
Kozak Magdalena – Referent ds. świadczeń. Realizuje zadania z zakresu funduszu alimentacyjnego, świadczeń „Dobry Start” oraz prowadzi postępowania wobec dłużników alimentacyjnych
tel-783 623 915 lub 663 484 356
m.kozak@solec.pl
Łyczkowska Sylwia
Starszy pracownik socjalny działający na terenie następujących miejscowości  : Sadkowice, Sadkowice Kolonia, Pawłowice, Marianów, Kępa Piotrowińska, Glina, Słuszczyn, Las Gliniański,  Kolonia Nadwiślańska, Kolonia Raj, Raj
tel-783 630 476
s.lyczkowska@solec.pl
Mazurek Bożena
Starszy asystent rodziny
tel-783 630 476
b.mazurek@solec.pl
Misztal Katarzyna
Starszy pracownik socjalny działający na terenie: Wola Pawłowska, Solec nad Wisłą, Zemborzyn  Pierwszy, Zemborzyn Drugi
tel-783 630 476
k.misztal@solec.pl


CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH  W SOLCU NAD WISŁĄ

Krygier Katarzyna – Kierownik
783 597 337
cuw@solec.pl  cuw.krygiel@solec.pl
Rogoś Sylwia – Księgowy
tel-783 623 862
cuw.rogos@solec.pl
Zagozdon Monika – Główny Księgowy
tel-783 623 862    cuw.zagozdon@solec.pl


Głowacka Anna – Inspektor Ochrony Danych Osobowych
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
Klisowski Emilian
Pracownik gospodarczy
Łyczkowska Maria
Sprzątaczka