GMINNA INFOLINIA DS. SZCZEPIEŃ

Szanowni Państwo,

Od piątku tj. 15.01.2021 r. działa gminna infolinia,

gdzie mogą Państwo uzgodnić transport dla osób z terenu naszej Gminy, które mają trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień

przeciwko wirusowi SARS-Cov-2,

w tych dla osób niepełnosprawnych.

Punkt szczepień na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej,

Wojciech Chechliński i Ewa Woźniak-

Spółka Partnerska Lekarzy przy ulicy Słonecznej 2 w Solcu nad Wisłą,

tel. (048) 37-61-206.

Gminna infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00- 15:00

pod numerem tel.: 667- 285- 322

Jednocześnie informujemy, iż pacjent może zgłosić zamiar zaszczepienia się w dowolnym (najbliższym) punkcie szczepień.

Lista punktów szczepień dostępna jest na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mazowieckie

Zarejestrować można się :

• u lekarza POZ ,
  • w punktach szczepień ,
  • przez internetowe konto pacjenta
  • przez stronę gov.pl/szczepimysie
  • przez dedykowaną infolinię 989 - jest to bezpłatna całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19

Można  to zrobić samodzielnie lub przez osobę bliską, kogoś z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Podczas rejestracji ustala się  dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Na podany numer telefonu przesłany zostanie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców.