PSR 2020 - informacja o dyżurach GBS w Solcu nad Wisłą

Gminne Biuro Spisowe w Solcu nad Wisłą informuje, że na czas realizacji spisu będzie prowadziło dyżury w celach informacyjnych i interwencyjnych.

Dyżury będą trwały od 01 września do 30 listopada 2020 r. w godzinach pracy Urzędu przez członków GBS w Solcu nad Wisłą:

1)      Roksana Czerwonka Dąbrowska – Koordynator gminny,

2)      Anna Żądło-Lichota  – Administrator GBS,

3)      Lucyna Wojtalik – Członek GBS/działania promocyjne/.

W sprawach kierowanych do GBS można wykorzystywać środki komunikacji elektronicznej ( e-mailowo lub przez platformę  e-puap) oraz  telefonicznie - 48 3761 266. Po godzinach pracy urzędu - dyżur telefoniczny pod numerem tel. 667 285 322.

Gminny  Komisarz  Spisowy

w Solcu nad Wisłą