Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału
w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.

Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej. Punkt Spisowy będzie zlokalizowany w Urzędzie Gminy w Solcu nad Wisłą (I piętro - hol przy Referacie Finansowym) i będzie dostępny w godzinach pon.:7:30 - 16:00, wt.- czw.: 7:30 – 15:30, pt: 7:30 – 15:00.

Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do Punktu Spisowego w gminie, w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.

Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem na terenie powiatu lipskiego zielonej strefy, od dnia 14.09.2020 r. wznawia funkcjonowanie Gminny Punkt Spisowy

Więcej informacji: https://spisrolny.gov.pl

Gminy Punkt Spisowy grafika na strone internetowa