Ważny komunikat – CZERWONA STREFA

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy na terenie powiatu lipskiego, uwzględniając rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego - Urząd Gminy w Solcu nad Wisłą, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Urząd Stanu Cywilnego w Solcu nad Wisłą ograniczają możliwość bezpośredniej obsługi interesanta od dnia 25 sierpnia, aż  do odwołania. Sprawy pilne będą załatwiane tylko po wcześniejszej rejestracji w urzędzie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy  znajduje się punkt obsługi interesanta dla osób mających potrzebę załatwienia sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Punkt obsługi interesanta Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej znajduje się przy wejściu do GOPS.

Pozostałą korespondencje prosimy kierować do skrzynek podawczych Urzędu Gminy oraz GOPS znajdujących się przy wejściu do budynku od strony Pl. Bolesława Śmiałego.

W celu zminimalizowania ryzyka epidemiologicznego zalecamy wszystkim mieszkańcom aby wszelkie sprawy urzędowe starali się załatwiać drogą telefoniczną, e-mailową lub przez e-puap.

Dane kontaktowe do Urzędu Gminy w Solcu nad Wisłą  :

ul. Rynek 1,

27 - 320 Solec nad Wisłą

tel. (48) 3161 266, (48) 3761 257,

adres e-mail : gmina@solec.pl,

e-puap /solec140906/skrytka.

Wnioski o wydanie dowodu osobistego, aktu małżeństwa, odpisu aktu urodzenia, aktu zgonu, wnioski meldunkowe posiadacze profilu zaufanego mogą składać za pośrednictwem  strony www.obywatel.gov.pl.

Godziny pracy Urzędu Gminy:

poniedziałek 7 .30 – 16.00

wtorek – czwartek 7.30 -15.30

piątek 7.30 – 15.00

W sprawach pilnych po godzinach pracy Urzędu Gminy  prosimy o kontakt:

Marek Szymczyk – Wójt Gminy Solec nad Wisłą- 728 409 570

Wiesław Cieślak – Sekretarz Gminy – 603 549 451

Grzegorz Adamski – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – 721 836 698

W sprawach świadczeń rodzinnych- 663 484 356.

To od nas samych w dużym stopniu zależy zminimalizowanie zagrożeń koronawirusem!