Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Solcu nad Wisłą informuje, że od 1 lipca 2020 roku można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”, „Świadczenia rodzinne” i Fundusz Alimentacyjny za pośrednictwem Portalu empatia, platformy usług elektronicznych ZUS, czy bankowości elektronicznej, natomiast od 1 sierpnia 2020 roku osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Solcu nad Wisłą przy ul. Rynek 1.

PRZYPOMINAMY – W TYM ROKU NIE TRZEBA SKŁADAĆ KOLEJNEGO WNIOSKU O PRZYZNANIE ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO W RAMACH PROGRAMU „RODZINA 500+” – WNIOSEK ZŁOŻONY W UBIEGŁYM ROKU, CZYLI W TERMINIE PO 1 LIPCA 2019r. TO ŚWIADCZENIA PRZYZNANE DO KOŃCA MAJA 2021r.

Wnioski na świadczenie wychowawcze 500 + na nowy okres świadczeniowy można  będzie składać od 1 lutego 2021 roku w wersji elektronicznej natomiast w formie papierowej w siedzibie Ośrodka od kwietnia 2021 roku.