Sesja Rady Gminy, rozpoczęcie inwestycji nowa łódź patrolowa…

26 czerwca 2020 roku to pracowity, a zarazem bardzo owocny dzień w Gminie Solec nad Wisłą. W dniu wczorajszym odbyła się sesja RG podczas której jedną z uchwał była uchwała o udzieleniu absolutorium wójtowi gminy. Wszyscy Radni głosowali za udzieleniem absolutorium, a wójt podziękował za  wspólną pracę dla dobra Gminy Solec nad Wisłą.

Rozpoczęły się również prace przy zadaniu inwestycyjnym  ,, Przebudowa ulicy Gosteckiej – etap II”. To długo wyczekiwany przez mieszkańców remont nawierzchni, który poprawi komfort i bezpieczeństwo użytkowników. W godzinach popołudniowych natomiast dotarła do jednostki OSP KSRG Solec nad Wisłą łódź patrolowa. Darczyńcą tego  wysokiej klasy sprzętu o wartości około 80 tys. była Fundacja  ORLEN.

Wczoraj również druh Michał Wojtal uczestniczył w uroczystości przekazania środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska na młodzieżowe drużyny pożarnicze. Środki te zostały przyznane drużynie OSP Solec nad Wisłą.ddccbbaa

droga 1a 3droga 1aa 5