Inwestycje w realizacji, czyli rozpoczynamy budowę boisk wielofunkcyjnych!

Dziś wystartowała inwestycja w postaci ,, Budowy boisk wielofunkcyjnych przy szkołach podstawowych w Solcu nad Wisłą i w Pawłowicach”.

Wykonawca zadania właściciel firmy RAD- Bud - Wiesław Radziejowski obejrzał tereny budowy oraz przedstawił harmonogramy prac budowlanych. Pomimo pandemii, przygotowujemy te długo oczekiwane i tak potrzebne inwestycje. Zgodnie z planem będą one gotowe i oddane do użytku w nowym  roku szkolnym.  Postępy z prac budowlanych będziemy dokumentować i pokazywać!

Marek Szymczyk - Wójt Gminy