Wieczór Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury – fotorelacja

Po raz kolejny  w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą  odbył się  „Wieczór Kolęd  i Pastorałek".    Wójt gminy Solec nad Wisłą Marek Szymczyk podkreślił, że w tym szczególnym czasie bardzo cenne są  spotkania , które kultywują tradycje Bożonarodzeniowe.                                                                           W miłym nastroju, przy świetle  lampek   i blasku świec mogliśmy posłuchać pięknych: tradycyjnych kolęd, pastorałek i piosenek Bożonarodzeniowych. Podczas tego wieczoru wystąpili:

• uczniowie   z  Publicznej Szkoły Podstawowej   w Pawłowicach
  • uczennice z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Przedmieściu Dalszym
  •  uczniowie  z Publicznej Szkoły Podstawowej w  Solcu nad Wisłą
  • uczennice  z Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą.
  • Zespół  Śpiewaczy Powiślacy

Zakończenie wieczoru uwieńczono wspólnym śpiewaniem kolęd. Wieczór Kolęd i Pastorałek wpisał się na stałe do kalendarza imprez.

–zapraszamy do  fotorelacji