V Koncert Kolęd

W Święto Trzech Króli w kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Solcu nad Wisłą odbył się V jubileuszowy Koncert Kolęd, którego inicjatorami i pomysłodawcami są ksiądz dr Krzysztof Maj oraz Kamil Jóźwik były organista kościoła pw. NMP w Solcu nad Wisłą, a jednocześnie dyrygent chóru parafialnego.

W koncercie wystąpili: Marta Wąs, Jarosław Mrożek, kwartet smyczkowy : Małgorzata Pałgan, Monika Rudkowska, Anna Czarnomska - Połomka, Mariusz Połomka, chór parafialny pod dyrekcja Kamila Jóźwika, a oraz uczniowie PSP w Solcu na Wisłą Nadia Marszałek, Julia Gajos, Zuzia Jaśkiwicz, Liliana Ciupa.

W rolę konferansjera  wcielił się znany z wyjątkowego poczucia humoru ks. dr Krzysztof Maj,  który w sposób jak zwykle profesjonalny poprowadził imprezę.

Urząd Gminy w Solcu nad Wisłą już tradycyjnie jest partnerem i współorganizatorem koncertu, a na jego zakończenie wójt gminy Marek Szymczyk podziękował wszystkim uczestnikom, oraz złożył życzenia w związku z początkiem nowego 2020 roku.

Fotoreportaż