Najradośniejsze Święto…

Dnia 01 czerwca Wójt Gminy Solec nad Wisłą i Rada Gminy zorganizowali Gminny Dzień Dziecka 2019.  Pierwszą atrakcją w tym dniu był bieg uliczny gdzie w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowało około 70 dziewcząt i chłopców. Drugą konkurencją części sportowej był międzyszkolny turniej piłki nożnej klas młodszych i starszych. O  godz. 14.00  Wójt Gminy Marek Szymczyk wraz z Przewodniczącym Rady Gminy w Solcu nad Wisłą złożyli wszystkim dzieciom życzenia i oficjalnie otworzyli  to wyjątkowe święto. Wręczono puchary i dyplomy w konkurencjach sportowych oraz nagrody w gminnym konkursie ,, Zbieramy makulaturę „ a młodzież z poszczególnych szkół  przedstawiła programy  artystyczne.  W tym dniu pośród tylu atrakcji nikt nie mógł się nudzić. Były: zjeżdżalnie, karuzele, wesołe miasteczko, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski, napoje, malowanie twarzy, pokaz samochodu strażackiego  i wszystko co może sprawić uśmiech naszym milusińskim. Dziękujemy za pomoc dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom, zarządowi GKS Wisła Solec oraz OSP  Solec nad Wisłą. Ta pomoc była niezbędna bo w imprezie wzięło udział około 500 dzieciaków…….

Do zobaczenia za rok drogie dzieci

Fotoreportaż - Dzień Dziecka 2019