Wprowadzenie wykonawcy na budowę ulic J. Wnuka i Radomskiej

Dnia 23 maja 2018 roku odbyło się wprowadzenie wykonawcy na budowę drogi 754, mieszkańcom znanej jako ul J. Wnuka i ul. Radomska .

Nazwa zadania ,, Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 754 w miejscowości Solec nad Wisłą  od km 40 + 345 do km 41+ 41 + 317 wraz z budowa chodnika”. Całkowity koszt zadania to 3 817 600, 00 ( trzy miliony osiemset siedemnaście tysięcy sześćset złotych). W podpisaniu umowy wzięli udział Leopold Jabłoński, Piotr Szymczak - Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich , Krzysztof Szkoruda, Andrzej Grzeszczak-  przedstawiciele wykonawcy firma  TRAKT Kielce, wójt gminy Solec nad Wisłą -  Marek Szymczyk . Wykonawca zapowiedział rozpoczęcie prac budowlanych na początku czerwca br.

Jest to kolejna inwestycja drogowa  realizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego na terenie Gminy Solec nad Wisłą . Przypomnijmy, że w trakcie realizacji   jest budowa nowego śladu drogi wojewódzkie nr 747 Solec nad Wisła – Lipsko, a w ostatnich dniach zakończono prace polegające na remoncie 2 km drogi 754 ( nowa nawierzchnia asfaltowa, pobocza i rowy )  w miejscowości Boiska.

Przy każdej informacji o inwestycjach na drogach wojewódzkich podkreślamy bardzo dobrą współprace pomiędzy obecnymi władzami gminy a Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich i Samorządem Województwa o czym świadczą realizowane zadania w naszej gminie.

DSC 3621DSC 3620DSC 3617