Zapowiada się pracowity rok w Naszej Gminie

Miło nam jest poinformować mieszkańców, że już w najbliższym czasie przystąpimy do remontów budynków użyteczności publicznej oraz o realizowanych obecnie przebudowach dróg lokalnych .

Dnia 24 kwietnia nastąpiło otwarcie ofert w ogłoszonym przetargu na remont dachu zabytkowego budynku GOK w Solcu nad Wisłą. Oferta którą złożyła firma KAJMEX II  opiewa na kwotę 183 833, 86  złotych.  Wkrótce nastąpi podpisanie umowy po czym rozpoczną się prace remontowe na  budynku.

Znaczna część środku na wspomniane zadanie pochodzi z LGD Krzemienny Kręg

Gmina Solec  nad Wisła dostała wsparcie z Samorządu Województwa Mazowieckiego na remont świetlic w miejscowościach Boiska oraz Wola Pawłowska w  ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Aktywności Sołectw . Po wyłonieniu wykonawcy na te zadania zostaną przeprowadzone od dawna wyczekiwane przez mieszkańców remonty budynków.