OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ELIMINACJE GMINNE

fot q1

20 lutego 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Solcu nad Wisłą odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" w dwóch kategoriach wiekowych: kl.VII i gimnazjum oraz szkoła podstawowa. Do konkursu przystąpili uczniowie z PSP z Pawłowic i z Solca nad Wisłą . Konkursowicze wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się następujące osoby: Julia Szołajska, Maria Skalińska, Wiktoria Płucisz, Wiktoria Kręcka, Dominik Szołajski i Julia Syzdek  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe, natomiast zdobywcy trzech pierwszych miejsc - dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk fundatora Wójta Gminy Solec nad Wisłą - Pana Marka Szymczyka.

W ramach podziękowań za przygotowanie młodzieży i organizację konkursu pamiątkowe albumy otrzymali również opiekunowie - Pani Lidia Wrona, nauczyciel PSP w Pawłowicach i Pani Magdalena Winiarczyk – nauczyciel PSP w Solcu nad Wisłą oraz Pani Iwona Borek - Dyrektor PSP w Solcu nad Wisłą.

Wszystkim  zwycięzcom gratulujemy, życząc  im dalszych sukcesów.

FOTOREPORTAŻ