Rada Budowy w sprawie rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 747

Dnia 20.05 .2015 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą odbyła się Rada Budowy dotycząca rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 747 wraz z dojazdami do nowo budowanego mostu na rzece Wiśle.
W spotkaniu uczestniczyli wicemarszałek woj. mazowieckiego - Leszek Ruszczyk, wójt Gminy Solec nad Wisłą - Marek Szymczyk, przedstawiciele nadzoru budowy firma Inko Consulting, wykonawca zarząd Firmy Trakt Kielce, oraz przedstawiciele Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Podczas spotkania strony przedstawiły postęp prac oraz swoje plany związane z budową drogi na najbliższy okres czasu. Na chwilę obecną roboty postępują zgodnie z planem i nie ma większych utrudnień. Następne spotkanie zaplanowano na 25.06.2015 roku, po lubelskiej stronie inwestycji w Piotrawinie.

zdjęcia w galerii