100 lat Pani Genowefy

Dnia 24 października w Naszej Gminie miała miejsce bardzo miła i podniosła uroczystość. Mieszkanka Sadkowic Pani Genowefa Głaz świętowała        100–lecie swoich urodzin. Całym swoim pracowitym życiem Szanowna Jubilatka Pani Genowefa zasłużyła sobie na szacunek i słowa serdecznego podziękowania od najbliższych, przedstawiciela Rządu RP, władz Gminy i KRUS. Wójt Marek Szymczyk wręczając okazały prezent podziękował za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat i życzył dobrego zdrowia, spokoju z uśmiechem i pogodą ducha, w klimacie wdzięczności, szacunku i życzliwości otoczenia na dalsze długie lata.
W imieniu Premier Beaty Szydło list gratulacyjny oraz bukiet pięknych kwiatów wręczyła Pani Monika Wziątek–Kaim  Przedstawiciel Delegatury w Radomiu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.
Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Lipsku Pani Halina Pyrka wręczyła list gratulacyjny, kwiaty  oraz decyzję przyznającą specjalny dodatek do emerytury. W uroczystości wzięli udział również pracownicy UG w Solcu nad Wisłą : kierownik GOPS – Grzegorz Adamski , Kierownik USC - Alicja Szymczyk oraz rodzina Szanownej Jubilatki.

artage 5artage 4artage 3artage 2artage 1