Wizyta Wicemarszałka Marszałka Województwa

W piątek 28 października gościł w naszej gminie Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Pan Rafał Rajkowski . Podczas wizyty uczestniczył między  innymi w przekazaniu sprzętu ratowniczo –gaśniczego zakupionego przy dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego .

Wspomniany sprzęt trafił do jednostki OSP  Pawłowice która to jednostka stara się o włączenie do Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego . W uroczystości przekazania sprzętu uczestniczyli druhowie OSP z terenu Gminy Solec nad Wisłą ,przedstawiciel PSP Lipsko brygadier Dariusz Rzeźnik ,wójt gminy Marek Szymczyk ,  przewodnicząca Rady Gminy Pani Beata Ciosek , sołtys Pawłowic Pan Jacek Osojca oraz młodzież z ZSP Pawłowice . Pan Rafał Rajkowski zapoznał się również z zadaniami inwestycyjnymi realizowanymi przy dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego m.in. drogi gminne oraz program skierowany do uczniów z terenu naszej gminy ,, Aktywni uczniowie w gminie Solec nad Wisłą „.

Fotoreportaż