Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zarząd uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Lipskiego informuje że majowy wykład odbędzie się w czwartek 19 maja o godz 14.30 w sali widowiskowej Lipskiego centrum Kultury. Wykład wygłosi ks. dr Marek Dziewiecki – psycholog, wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytetów łódzkiego i wrocławskiego, autor wielu książek i artykułów naukowych z dziedziny psychologii i profilaktyki uzależnień. Tytuł wykładu „ Kim jestem - ja, człowiek?”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i przypominamy studentom że obecność na wykładzie jest obowiązkowa

Za zarząd UTW

Irena Kościelecka – Bajkowska