Zbieramy głosy na siłownię zewnętrzną

Gmina Solec nad Wisłą bierze udział w konkursie pn. „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”, w którym do wygrania jest siłownia zewnętrzna składająca się z dziewięciu urządzeń : tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer oraz tablica  z regulaminem siłowni zewnętrznej, wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem,o wartości 14 299 zł.

Na lokalizację siłowni wybraliśmy teren rekreacyjny przy Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu nad Wisłą, ponieważ znajdują się tam boisko do koszykówki oraz plac zabaw, uważamy, że siłownia dobrze wkomponuje się w to miejsce i zachęci do aktywnego spędzania czasu osoby w różnym wieku. Wybór zwycięskich lokalizacji odbędzie się poprzez głosowanie internetowe zatem zachęcamy wszystkich do głosowania, które już się rozpoczęło i będzie trwać do 6 lipca 2016 r.
Aby oddać głos należy wejść na stronę internetową organizatora: www.nestleporusza.pl, następnie w zakładce „głosowanie” wyszukać lokalizację (np. przez wpisanie „Solec”) i kliknąć „Głosuj”. Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby głos został ważnie oddany. Głosujący winien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz zgodę dotyczącą treści Regulaminu Głosowania przez zaznaczenie odpowiednich pól w formularzu głosowania. Po kliknięciu w w/w link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.

Zaprośmy do głosowania rodzinę, znajomych, głosujmy codziennie, powalczmy wspólnie o cenną nagrodę i zadbajmy o swoją kondycję, w końcu - „RUCH TO ZDROWIE” !

Aby oddać głos kliknij tutaj

Nestle