Rolnicza wiosna zaczyna się od targów AGROTECH

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce to obowiązkowy punkt w kalendarzu wielu rolników i ulubione miejsce spotkań, poznawania  nowości branży.  W Kielcach po prostu trzeba być, aby być na bieżąco!

Tradycyjnie  również i podczas tegorocznej edycji grupa rolników z terenu naszej gminy wzięła udział w tej największej w Polsce imprezy rolniczej organizowanej w halach.
 Wyjazd którego organizatorami byli przewodniczący Sekcji Rolnej ,, Spichlerz " Stowarzyszenia Wisła Pan Roman Iwan oraz Wójt Gminy Solec nad Wisłą cieszył się  dużym zainteresowaniem wśród rolników z terenu gminy Solec nad Wisłą
Nasi producenci rolni podkreślali wysoki poziom organizacji targów i już zapowiedzieli udział w kolejnej ich edycji.