Nowy Sekretarz Miasta i Gminy Solec nad Wisłą

_IMG_""

➡️Miło nam poinformować, że od 1 stycznia funkcję Sekretarza Miasta i Gminy Solec nad Wisłą pełni Pani Roksana Dąbrowska-Czerwonka. Pani Roksana Dąbrowska-Czerwonka na stanowisko Sekretarza została wybrana w drodze konkursu, który ogłoszony został 26 listopada 2021r. Nowa Pani Sekretarz z Urzędem Miasta i Gminy w Solcu nad Wisłą związana jest od 2017 roku- dotychczas pracowała na stanowisku ds. obywatelskich, ewidencji ludności, zdrowia, ochrony danych osobowych, archiwum zakładowego. Pełniła również funkcję zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Pani Roksana jest absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała pracując w kancelariach adwokackich i działach prawnych firm.

➡️Zgodnie z kompetencjami, sekretarz wykonuje zadania w zakresie zapewnienia sprawnego działania urzędu, w szczególności w zakresie koordynacji działań oraz przepływu informacji pomiędzy jego komórkami organizacyjnymi, a także inne zadania powierzone przez Burmistrza.

Znając jej fachowość i dotychczasowe doświadczenie jesteśmy przekonani, że był to dobry wybór. Gratulujemy i życzymy powodzenia!